Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И пауза се прекинува за 24 милиони долари, Бјонсе настапи во Дубаи...

И пауза се прекинува за 24 милиони долари, Бјонсе настапи во Дубаи на отварање на хотел (видео)

реклама:Лето во Банско

За неверојатен хонорар од 24 милиони долари и по пауза од пет години Бјонсе викендов настапи во Дубаи на отварање на хотел.

Иако на присутните им било најстрого забрането да снимаат и сликаат сепак од денеска веќе може да се најдат слики и видеа на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------