Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Иако Здравко Чолиќ крие се што е приватност,ќерката му шибна неколку фотки...

Иако Здравко Чолиќ крие се што е приватност,ќерката му шибна неколку фотки на Инстаграм како честитка за роденден(фото)

реклама:G Natural

Јубилејниот 70ти роденден Здравко Чолиќ го прослави со блиските во семејството а впрочем вешто успева години наназад да сокрие се што е поврзано со неговиот приватен живот па така неговитре фанови многу ретко скоро никогаш неможат да дознаат или видат некоја фотографија од приватната архива или секојдневие.

Но благодарение на социјалните мрежи и неговата ќерка Уна оваа година таа ги воодушеви фановите на татко и со јавната честитка на Инстаграм и објавата на неколку фотографии од приватната семејна архива.

„На најдобриот татко на светот нека му е најсреќен роденденот“ – напиша Уна во описот на фотографиите за кои се зборува, а потоа додаде: „Те сакам најмногу на светот“.

Очигледно дека ни Здравко неможе да се бори со новите трендови и социјалните мрежи…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------