Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ИНЦИДЕНТ НА АЕРОДРОМ: Џенифер Лопез ја нападна обожавател, Бен Афлек веднаш го...

ИНЦИДЕНТ НА АЕРОДРОМ: Џенифер Лопез ја нападна обожавател, Бен Афлек веднаш го турна во одбрана (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Откако ја прошетаа Венеција и присуствуваа на филмскиот фестивал Џенифер Лопез и Бен Афлек се упатија на аеродромот за да одлетаат дома во САД.

Но на самиот аеродром се случил мал инцидент кога еден обожавател сакал да се слика со актерката и непочитувајки го протоколот тргнал нкај неа.

Но веднаш на ова реагирал Бен кој го турна обожавателот недозволувајки ова да биде голем изцидент.

Видете ја целата ситуација во видеото подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------