Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Исчезна фолк пејачот Дарко Лазиќ, сопругата сама за Велигден

Исчезна фолк пејачот Дарко Лазиќ, сопругата сама за Велигден

реклама:G Natural

Продолжуваат турбуленциите во вториот брак на фолк пејачот Дарко Лазиќ и неговата сопруга Марина Гагиќ.

Таа пред извесно време се огласи во медиумите дека доколку Дарко продолжи да се однесува неодговорно и да исчезнува без да се јави неколку дена ќе го напушти нивниот семеен стан.

Пред неколку дена и соседите беа сведоци на пукотници и расправии меѓу нив двајца, но со оглед на тоа дека Марина, велигденските празници ги помина сама со нивниот син Алексеј а Дарко повторно нигде го немаше на споделените празнични слики, очигледно пејачот продолжил со неодговорното однесување и повторно исчезнал, пишуваат српските медиуми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------