Home INFO Италијанските победници лом издрогирани направија скандал на Евровизија?!

Италијанските победници лом издрогирани направија скандал на Евровизија?!

реклама:G Natural

И по завршувањето на годинешното издание на Евровизија не престануваат реакциите за скандалите и хаосот кој дел од неатпреварувачите го направија зад себе.

Сепак нај скандалозно беше за време на прогласувањето кога камерата ги покажа победниците група „Манескин“ од италија, а во тој момент еден од членовите на групата се наведна на масата како да конзумира дрога.

Иако оправдувањето од нивна страна е дека во тој момент некој од групата скршил чаша па затоа се навендал сепак организаторите бараат од делегацијата на Италија веднаш да ги тестира ченовите за да се утврди дали тие конзумирале дрога.

Сеуште нема никакви информации околу тестирањето…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------