Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ИЗГЛЕДА Е ОФИЦИЈАЛКА: Нови докази дека Северина и Игор се разделиле засекогаш

ИЗГЛЕДА Е ОФИЦИЈАЛКА: Нови докази дека Северина и Игор се разделиле засекогаш

реклама:G Natural

Веќе една година по скандалот кој Северина го направи во белград и замина од семејната куќа на Драган Коиќ Кеба каде што живееше со нејзиниот сопруг Игор медиумите не престануваат да шпекулираат дали нивниот брак е завршен или не.

Сеуште парот не се појавил на суд за да се разведе но судејки според односот на Севе која не е прибрана во Белград и веќе година дена е сама со пријателки може да зџаклучиме дека парот не е заедно.

Последен доказ е и постапката која тие ја направиле на своите Инстаграм профили каде што повеќе не се пријатели и не се следат.

Сеуште официјално не изјавиле ништо јавно но очигледно е дека прашање на време е кога ќе заврши и овој естраден брак.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------