Home INFO Каде беше Данијела Мартиновиќ додека се женеше Петар Грашо?!

Каде беше Данијела Мартиновиќ додека се женеше Петар Грашо?!

реклама:Велигден со Стаф

Венчавката на хрватскиот пејач Петар Грашо со Хана Хулиќ која се одржа пред два дена е сеуште главна вест во јавноста.

Многумина се прашуваат што правела во тој момент неговата бивша партнерка – Данијела Мартиновиќ со која Петар бепе во врска цечли 24 години.

И додека нејзиниот бивш го славеше бракот со четиринаесет години помладата Хана Хулиќ, Данијела била на една друга свадба.

На Инстаграм се појавија видеа на кои се гледа дека Данијела е добро расположена и ги забавува гостите на свадба во Загреб.

Со насмевка на лице, облечена во црвен фустан, Данијела направила одлична атмосфера.

За потсетување, Данијела и Грашо ја прекинаа 24 годишната врска минатата година, а набрзо потоа почнаа шпекулациите за новата врска на Петар со Хана, ќерката на хит мејкерот Тончи Хулиќ

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------