Home INFO Каков роденден: Ќерката на Лајонел Ричи дуваше свеќи, ова не го очекуваше...

Каков роденден: Ќерката на Лајонел Ричи дуваше свеќи, ова не го очекуваше никој (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Никол Ричи е позната старлета и ријалити ѕвезда, а нејзин татко е легендарниот Лајонел Ричи.

Таа го прославуваше својот 40 ти роденден, а дувајки ги роденденските свекички, пламенот ја зафати и нејзината коса.

Штом гостите видоа дека на Никол и се запали косата, почнаа да плескаат за да го изгаснат пламенот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------