Home INFO Каква трансформација: Ова е Џенифер Лопез на аудиција пред 30-тина години (ВИДЕО)

Каква трансформација: Ова е Џенифер Лопез на аудиција пред 30-тина години (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Џенифер Лопез со години го носи прекарот “тело”. Таа важи за една од најзодните дами на светот.

Бујни облини, долга коса и изразени јаболчници се нешто што денеска е нејзин заштитен знак, но пред 30-тина години, Џенифер изгледала сосема поинаку.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------