Home INFO Каква трансформација: Сите пластични операции на Кајли Џенер (видео)

Каква трансформација: Сите пластични операции на Кајли Џенер (видео)

реклама:Лето во Банско

Поради трансформациите низ годините, скоро и да не можеме да ги препознаеме.

Пластичните операции прават чуда, па јавните личности преку ноќ го менуваат својот изглед.

Најмладата членка на кланот Кардашијан, Кајли Џенер во изминативе десет години потполно го промени својот изглед.

Џенер има само 25 години а веќе има направено неколку естетски корекции.

Денес е најголема ѕвезда на интернет и над 370 милиони фанови кои ја следат на социјалните мрежи.

Еве како изгледала пред корекциите!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------