Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Калиопи ја објави својата мајка на Инстаграм и додаде: Добра страна на...

Калиопи ја објави својата мајка на Инстаграм и додаде: Добра страна на пандемијата – повеќе моменти како овој…

реклама:Велигден со Стаф

Иако заради пандемијата и нашата пејачка Калиопи не сме ја виделе одамна на настап сепак можеме постојано да ја следиме на нејзините социјални профили бидејки постојано е актуелна таму.

Изминатиот период Калиопи направи многу он-лајн настапи, музички натпревари но и покажа дел од своите приватни случувања.

Како што напиша таа на последниот објавен пост:
„Добра страна на пандемијата – повеќе моменти како овој…. Tи благодарам мамо што му пркосиш на времето и го чуваш младиот дух и го споделуваш со нас, те сакам“.

Таа ја сподели фотографијата од својата мајка која што до сега јавно не ја покажала на што доби огромна поддршка од фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------