Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кание Вест ги избриша сите Кардашијан од социјалните мрежи

Кание Вест ги избриша сите Кардашијан од социјалните мрежи

11
реклама:Лето во Банско

Кание Вест по се изгледа новата љубовна среќа ја најде со Ирина Шајк со која папараците не престануваат да ги сликаат заедно, но изгледа и дека му се преку глава целото семејство Кардашијан.

Имено откако се емитуваше пред два дена последната епизода од реалното шоу за семејството Кардашијан и Ким му го честиташе јавно роденденот на Инстаграм, тој престанал да ги следи на Твитер и ги одследич еден по еден сите челенови од семејството.

Сеуште се пријатели со Ким на Инстаграм со оглед на тоа дека на неговиот профил само неа ја следи но таму нема постирано ништо од ноември.

Постапката за развод на инсистирање на Ким е во тек но по се изгледа на ријалити старлетата сега и е криво за разделбата па на секој начин во медиумите се обидува да покаже колку и значи раперот.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------