Home INFO Кардашијан имаат ново реално шоу: Еве ги деталите!

Кардашијан имаат ново реално шоу: Еве ги деталите!

реклама:G Natural

Ново реално шоу во кои главните улоги ги имаат членовите на семејството Кардашијан ќе се емитува на стриминг сервисот „Hulu“.

Премиерата е најавена на 14 април годинава, а името на серијата е едноставно – „Кардашијанс“.

Серијата ќе открие како е да се живее во центарот на вниманието и да се управува со бизнис вреден милијарди.

Погледнете го тизерот подолу.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------