Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кардашијан па Ражнатовиќ! Цеца и децата добиа мобилни апликации (фото)

Кардашијан па Ражнатовиќ! Цеца и децата добиа мобилни апликации (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Како што веќе е голем светски тренд светските јавни личности да прават мобилни апликации на балканов тоа за прв пат го имаат семејството Ражнатовиќ.

Имено неколку обожаватели сакале да ја изненадат Цеца и нејзините деца и им направиле мобилни апликации кои корисниците ќе ги симнат на своите паметни уреди може да ѓи искористат за да прочитаат новитети за нив, да погледнат фотографии па дури и да играат игри.

Нормално дека оваа информација наиде на многу негодувања и шеги на социјалните мрежи, но како и да е апликациите веќе се достапни па кој сака може да ги симне.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------