Home INFO Карлеуша блесна на настап во Швајцарија! Друштво и правеше овој познат дечко!

Карлеуша блесна на настап во Швајцарија! Друштво и правеше овој познат дечко!

реклама:Лето во Банско

Периодот кој следи е турболентен за српската пејачка Јелена Карлеуша, со оглед на фактот дека таа предпразнично има многу закажани настапи надвор од државата.

Поп пејачката неодамна престојуваше во Швајцарија каде имаше заеднички настап со бугарскиот пејач Азис.

Тие имаат дует насловен како „Те оставам“, и се во одлични пријателски односи.

Тие заедно позираа за медиумите, се гушкаа и на крајот се бакнаа во уста.

Како и секогаш, Јелена воодушеви со својот изглед, а овојпат издоминира облечена во златна комбинација.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------