Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Карлеуша ги напиша желбите на Инстаграм и објави секси фотки како „Баба...

Карлеуша ги напиша желбите на Инстаграм и објави секси фотки како „Баба Мразица“ (фото)

реклама:Лето во Банско

Традицијата на објавување провокативни фотки на социјалните мрежи кога се работи за Јелена Карлеуша продолжи и оваа нова година.

Но има уште една традиција кога се работи за оваа година а тоа се нејзините новогодишни секси фотки како Баба Мразица.

Оваа година Јелена со неколку вакви фотки повторно ги поздрави фановите но заедно со нив таа напиша и свој пост со новогодишните желби.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------