Home INFO Карлеуша го направи ова на погребот на Марина Туцаковиќ и доби осуда...

Карлеуша го направи ова на погребот на Марина Туцаковиќ и доби осуда од јавноста

реклама:G Natural

Последен поздрав на познатата Марина Туцаковиќ, во нејзиното вечно почивалиште упати нејзиното семејство но и неколкумина нејзини пријатели и соработници, меѓу кои Жељко Јоксимовиќ, Цеца, Јелена Карлеуша, Саша Матиќ, Оливер Мандиќ…

На погребот се случи и скандал (детали ОВДЕ) во кој беше вклучена Цеца.

Јелена Карлеуша , на Инстаграм објави фоторафии направени токму од погребот, со што предизвика осуди од јавноста.

– “На погреб е или на црвен тепих? Кој нормален позира на погребот на добрата пријателка?” – ова се само дел од негативните коментари кои ги преплавија социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------