Home INFO Карлеуша направи хаос во Босна: Ретко кој може да си дозволи волку...

Карлеуша направи хаос во Босна: Ретко кој може да си дозволи волку скапа гардероба

реклама:G Natural

Сезоната на настапи е во ек, па балканските музички ѕвезди се максимлно ангажирани.

Јелена Карлеуша, имаше настап во Мостар, Босна и Херцеговина, каде приреди вистински спектакл за обожавателите.

Облечена во хеланки и прслук од брендот Версаче, поп дивата уште еднаш покажа дека и нема рамна, кога станува збор за стајлингот.

Хеланки од околу 1000 евра, чанта која чини 1200 евра и сандали од 4 000 евра, ретко кој може да го дозволи ова.

Јелена е позната по својот моден стил, и секогаш згледа беспрекорно. Таа ги диктира модните трендови а неретко знае да изгледа спектакуларно и во ефтини, небрендирани парчиња!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------