Home INFO Киднапирани кучињата на Лејди Гага, шетачот застрелан а таа нуди награда од...

Киднапирани кучињата на Лејди Гага, шетачот застрелан а таа нуди награда од 500 000 долари

реклама:Лето во Банско

Рајан Фишер момчето кое што се грижело за кучињата на Лејди Гага бил нападнат од заседа пред неговиот дом во Западен Холивуд.

За да ги украдат кучињата на Гага тие истрелале во него 4 куршуми, но за среќа Рајан успеал да избега и да спаси едно од нив но и да остане жив.

Гага која моментално е во Рим разочарана се огласи во медиумите, нуди награда од 500.000 долари за оној кој ќе и ги најде останатите киднапирани кучиња.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------