Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кој ја утна Јелена Карлеуша?! (ФОТО)

Кој ја утна Јелена Карлеуша?! (ФОТО)

реклама:G Natural

И тоа се случува, до пред извесно време кога ќе ја изгуглавте Јелена Карлеуша за да ги дознаете основните информации за неа ќе можевте да видите дека таа има 62 години.

Некој добро се пошегувал со пејачката па на Википедија наместо нејзината правилна дата на раѓање 17 август 1978 година тој ставил дека е родена 17 август 1958 година.

Откако Јелена го приметила тоа веднаш е корегирано и променето, па сега сите информации на оваа веб страница се точни.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------