Home INFO Кој би помислил: Прво појавување на Ријана во јавност по породувањето (видео)

Кој би помислил: Прво појавување на Ријана во јавност по породувањето (видео)

реклама:Лето во Банско

Ријана беше актуелна во јавноста за време на нејзината бременост, особено со нејзините смели модни комбинации кои во преден план го ставаа трудничкото стомаче.

Откако во мај стана мајка, јавноста немаше можност да ја види.

Ријана и нејзиниот партнер,ASAP Rocky не откриваат многу детали за нивното секојдневие како родители.

Двојката ја посети Англија, за настапот на Роки во Лондон, а раперот решил да се дотера пред концертот, па отишол во берберница во Кристал Палас.

Ријана во таа прилика му правела друштво, а воодушевените обожаватели го снимија моментот како пејачката го чека својот сакан.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------