Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога се работи за украсување Јелена Карлеуша не штеди, еве како блеска...

Кога се работи за украсување Јелена Карлеуша не штеди, еве како блеска годинава нејзиниот дом (видео)

реклама:G Natural

Секое ќоше со дизајнирана декорација, и оваа година домот на Јелена Карлеуша блеска од сите страни.

Порталите и фановите не престануваат да коментираат и да се воодушевуваат на декорациите кои ова година Карлеуша ги постави во својот дом, а дека изгледа како во новогодишната бајка можете да се уверите и вие преку видеата кои пејачката ги постави на својот Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------