Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога сонцето ќе ти удри во глава! Ќерката на Цеца ги поздрави...

Кога сонцето ќе ти удри во глава! Ќерката на Цеца ги поздрави фановите од Малдивите со раздвижени колкови во секси бикини (фото)

реклама:G Natural

Анастасија Ражнатовиќ овие денови е на Малдивите од каде секојдневно објавува секси и жешки фотки од себе си на плажите таму.

Дека ужива во секоја минута можеме да се увериме од нејзините објави но и голем дел од нејзините фанови секојдневно воздивнуваат на нејзините секси пози.

И денеска таа ги поздрави своите следбеници со секси стори на кое танцуваше на плажа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------