Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога старлетата Станија објавува фотка со танга тогаш Инстаграм „побудалува“

Кога старлетата Станија објавува фотка со танга тогаш Инстаграм „побудалува“

реклама:Велигден со Стаф

Ријалити старлетата Станија постојано е разголена на социјалните мрежи па нејзините следбеници секојдневно очекуваат ново изненадување од нејзините провокативни фотки.

И овој пат таа ги остави без здив сите свои фанови објавувајки секси фотки со танга бикини направена во џакузи додека ужива „сама“.

Веднаш коментарите и лајковите се нижеа а за да не ве оставиме покуси ви ги објавуваме фамозните фотки од провокативната Станија…

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Најдобрите голи фотки на Станија од Златибор

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------