Home INFO Koja брука: Поради ова, Ким Кардашијан стана мета на потсмев на социјалните...

Koja брука: Поради ова, Ким Кардашијан стана мета на потсмев на социјалните мрежи!

реклама:Велигден со Стаф

Најпознатата старлета на планетата стана мета на потсмев на социјалните мрежи.
Имено таа, со возбуда овјави видео како паѓа град, дури и го држеше во раката, но на видеото говореше дека паѓа снег.

“Ова е лудило! Снег паѓа, не знам дали можете да видите!” – со возбуда зборуваше Ким во видеото објавено на нејзиниот Инстаграм профил.

Веднаш потооа доби илјадници коментари со шега на нејзина сметка, на што веднаш одговори дека таа не е метролог за да разликува град од снег.

Набрзо сфати дека не може да излезе на крај со исмевањата, па ја призна грешката и започна да ги објавува шегите на нејзина сметка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------