Home INFO Колку чини еден настап на Јелена Карлеуша во клуб?

Колку чини еден настап на Јелена Карлеуша во клуб?

реклама:G Natural

Со години таа важи за една од најпопуларните но и наконтроверзните дами во регионот.

Јелена Карлеуша е беспрекорна кога станува збор за нејзиниот стил. Секогаш модерна и провокативна, таа секогаш е интересна за публиката.

Освен милиони фанови кои ја следат на социјалните мрежи, огромен интерес има и за нејзините настапи во клубовите ширум Европа.

Српските медиуми пренесуваат дека просечен настап на Јелена во клуб чини 15 000 евра, што и го донесе 1-то место кога е во прашање цената на „тезгите“ во Србија.

Нејзините настапи чинат малку повеќе од другите, бидејќи инвестира во своите настапи во клубовите.

Кога станува збор за Јелена,таа нема класични настапи со бенд. На нејзините настапи доминираат костумите, светлата, танчерите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------