Home INFO Контроверзната Бритни Спирс ќе се мажи (видео)

Контроверзната Бритни Спирс ќе се мажи (видео)

реклама:G Natural

По низата секси објави на социјалните мрежи, контроверзната поп ѕвезда Бритни Спирс објави дека ќе стапи во брак со 12 години помладиот Сем Ашгари.

Парот се запознал во 2016 година на снимањето на видео запис за песна на Бритни.

Бритни и Сем на Инстаграм ја потврдија среќната вест.

Бритни го покажа вереничкиот прстен, а под објавата на Инстаграм напиша: “Едноставно не можам да верувам”!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------