Home INFO Кортни Кардашијан повторно се омажи! Сестрите и децата не беа присутни на...

Кортни Кардашијан повторно се омажи! Сестрите и децата не беа присутни на церемонијата

реклама:Велигден со Стаф

Откако скриени од очите на јавнсота, се венчаа во Лас Вегас, Кортни Кардашијан и тапанарот Тревис Баркер повторно направија венчавка.

Како што и најави славниот пар, тие планираат да го прослават бракот со дури три свадби, па ако им се верува на боровите, треба да очекуваме уште една веселба.

Во неделата и уште еднаш се венчаа во општината Санта Барбара.

Кортни блесна бел фустан, а Тревис црн костум.

Тие беа придружувани од нејзината баба и неговиот татко, додека познатите сестри на Кортни и нејзините деца не биле присутни.

Ова е прв брак на Кортни,која има три деца од врската со Скот Дисик, а претходно изјави дека би сакала со Тревис да има барем едно. Тапанарот има две деца од предходниот брак.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------