Home INFO Кријат од неа: Синот на Лепа Брена во тајна врска со млада...

Кријат од неа: Синот на Лепа Брена во тајна врска со млада пејачка?!

реклама:Велигден со Стаф

Виктор, синот на познатата пејачка Лепа Брена и екс тенисерот Боба Живојиновиќ е мета на многу девојки.

Откако раскина со шминкерката Сандра, многу девојки не се срамат да му пријдат и посакуваат Брена да им биде свекрва.

Српските медиуми открваат дека Виктор е заинтересиран за една млада пејачка.

Станува збор за Лена Чолак. Таа неколку пати била ангажирана како пејачка на семејните прослави на семејството Живојновиќ.

Според извор на српски Стар, Лена и Виктор се во тајна врска и не се експонраат во јавност поради Лепа Брена, која наводно настојува нејзиниот син да се смири со бившата девојка Сандра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------