Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Латино заводникот Малума со емотивна изјава соопшти дека ќе стане татко

Латино заводникот Малума со емотивна изјава соопшти дека ќе стане татко

реклама:G Natural

Латино заводникот Малума реши на оргинален начин да сподели со своите фанови дека ќе стане татко.

Имено на промоцијата на неговата нова песна „Procura“ тој даде емотивна изјава откако во спотот можеа да се видат кадри каде тој и неговата избраничка Сузана Гомез се на преглед со ехо нивното дете.

Сеуште нема детали за свадба и име на бебето но очигледно набрзо ќе бидат споделени и тие информации!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------