Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепа Брена искрено за пророштвата од Баба Ванѓа и незаборавната средба со...

Лепа Брена искрено за пророштвата од Баба Ванѓа и незаборавната средба со непознатиот пророк (видео)

реклама:Лето во Банско

Во последното „Ами Џи“ шоу кое се емитува на Телевизија Пинк гостуваше Лепа Брена која што меѓу сите интересни ситуации кои ги откри од својата кариера зборуваше и за нејзината средба со Баба Ванѓа.

Таа му призна на Огнен дека во животот никогаш не сакала да знае што ја очекува во шивотот но случајно имала можност двапати да слушне од пророци за нејзината кариера и иднина.

Погледнете како Брена реагирала на пророштвата од непознатиот странец во детството и од Баба Ванѓа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------