Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепа Брена повтоно кидна на патување, заедно со својот сопруг е на...

Лепа Брена повтоно кидна на патување, заедно со својот сопруг е на нова егзотична дестинација (фото)

реклама:G Natural

Дека Брена не ја фаќа место покажува и нејзината последна фотографија од нова егзотична дестинација каде што во моментов престојува со својот сопруг.

Дефинитивно минатата година ќе и остане во сеќавање на пејачката по многуте патувања кои очигледно ќе продолжат и оваа судејки по тоа што таа е повторно на пат.

И овој пат не ја откри својата локација но затоа откри од убавините и бескарајното синило каде што е.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------