Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепото, крикнаа фановите! Анастасија Ражнатовиќ со нов имиџ ги шокираше на Инстаграм...

Лепото, крикнаа фановите! Анастасија Ражнатовиќ со нов имиџ ги шокираше на Инстаграм (фото)

реклама:Лето во Банско

Анастасија Ражнатовиќ важи за една од најатрактивните и најследените јавни личности на социјалните мрежи, барем што се однесува на балканов.

Таа постојано е актуелна на својот Инстаграм објавувајки нови фотографии од нејзиното секојдневие откривајки по нешто и од својот приватен живот.

Овој пат Анастасија се пофали со нова кадрава фризура а нејзините фанови не штедеа зборови за да ја пофалат дека изгледа одлично.

БОНУС ВИДЕО:

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------