Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Луксуз и убавина, Аделина Тахири го прослави својот роденден (фото)

Луксуз и убавина, Аделина Тахири го прослави својот роденден (фото)

реклама:G Natural

Заради пандемијата и оваа година албанската пејачка од Македонија, Аделина Тахири својот роденден го прослави дома наместо со голема забава како што тоа го правеше претходно.

Но и овој пат не недостасуваше луксуз па домот блескаше од балони и подароци.

Згодната Аделина беше облечена во пижами а со своите следбеници сподели какви се подароци добила од сопругот и дел од луксузот во кој е опкружена….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------