Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Марија Шерифовиќ ќе паузира со музичката кариера и стана Јутјуберка (видео)

Марија Шерифовиќ ќе паузира со музичката кариера и стана Јутјуберка (видео)

фото:Принтскрин
реклама:Велигден со Стаф

Марија Шерифовиќ како што најави во своето прво Јутјуб видео заради пандемијата ќе ја паузира пејачката кариера и ќе започне да се занимава со Јутјуберство т.е станува Јутјуберка.

Дали ќе биде успешна во тоа можете да пресудите и зами доколку го погледнете нејзиното прво видео објавено вчера каде што можете да видите како и поминуваат 3 дена на пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------