Home INFO Меган Фокс и Машинган Кели: Нема крај на глупостите на контроверзниот пар...

Меган Фокс и Машинган Кели: Нема крај на глупостите на контроверзниот пар (видео)

реклама:G Natural

Откако се заедно, музичарот и славната актерка постојано наидуваат на осуда во јавноста поради своето однесување.

Се чини дека овојпат претераа со контроверзноста.

Имено, на Ноќта на вештерките, која се повеќе е актуелна и кај нас, Меган Фокс и Кели се појавија во бизарни костуми.

Нивниот начин на “толкување на религијата“ ги збесна фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------