Home INFO Милица Павловиќ на настап, Карлеуша шета во тотално прозирен фустан! Цела српска...

Милица Павловиќ на настап, Карлеуша шета во тотално прозирен фустан! Цела српска естрада во Дубаи (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Српската пејачка Милива Павловиќ деновиве ужива во луксуот на Дубаи, а вчера имала и настап по повод
Светското првенство во фудбал.

Од видеата кои се појавија на социјалните мрежи, се гледа дека Милица особено се подготвувала за овој настап, па ги воодушевила присутните со својот изглед. Освен ултра модерна креација, таа на себе имала и прстен „Cartier“, чија цена изнесува неверојатни 11.600 евра, а совршено се вклопил и со гламурозниот фустан.

Според српските медиуми, таа за престојот во Дубаи искеширала околу 5000 евра, во хотел кој чини 1000 евра за ноќевање. Милица издвоила дополнителни 1000 евра за да добие полн пансион во хотелот.

На истото место, но со друга цел е и Јелена Карлеуша. Таа ужива во Дубаи, а според објавите на Инстаграм, единствена цел и е да ужива и пазарува во луксузните продавници.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------