Home INFO Милиони се восхитуваат на нејзината убавина Инстаграм: Како изгледала Анастасија Ражњатовиќ пред...

Милиони се восхитуваат на нејзината убавина Инстаграм: Како изгледала Анастасија Ражњатовиќ пред естетските корекции

реклама:G Natural

Анастасија Ражњатовиќ е ќерка на покојниот Аркан и фолк дивата Цеца.

Оваа девојка беше популарна уште пред да се роди.

Освен што е ултра популарна на социјалните мрежи, веќе успешно плови во музичките води.

Анастасија Ражњатовиќ, за само неколку години доживеа голема трансформација во својот изглед.

Од девојче со тенки усни и крив нос, до вистинска убавица.

Српските медиуми досега неколку пати пишуваа за нејзините пластични операции, но Анастасија како и нејзината мајка Цеца ги негираа истите.

Но, доколку се погледнат нејзините фотографии од пред некоја година и денес, повеќе од очигледни се естетските промени во нејзиниот изглед.

„Магично“ исчезна неправилниот нос на Анастасија, а нејзините усни и гради се пополни од било кога.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------