Home INFO Морничаво водео: Кога Мадона честита Божиќ

Морничаво водео: Кога Мадона честита Божиќ

реклама:Велигден со Стаф

Мадона, кралицата на поп музиката е актуелна на социјалните мрежи.

Пејачката има 64 години, но сyдејки по објавените видеа и фотографии, таа на секој начин се труди да изгледа помладо, а филтрите и помагаат во остварувањето на целта.

Честопати нејзините објави се чудни и контроверзни, па наидува на остри реакции од јавноста.

Мадона објави видео каде позира во божиќен костим и долна облека, а видеото завршува со слика со семејството.

Нејзиниот морничав поглед ги збуни фановите, па многумина коментираа дека претерала и бараат да се врати старата дива која некогаш беше пример за многу генерации.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------