Home INFO Наместо сопругата ја однел љубовницата на натпревар, а камерата го снимила па...

Наместо сопругата ја однел љубовницата на натпревар, а камерата го снимила па во живо го гледала на ТВ (Видео)

реклама:G Natural

Додека бил на фудбалски меч, еден маж од Еквадор бил откриен дека ја изневерува својата сопруга.

На пријателскиот дуел меѓу Барселона од Еквадор и екипата на Делфин, Казановата решил да ја однесе својата љубовница на натпреварот. Неговата сопруга го следела мечот и во живо видела дека мажот ја изневерува.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------