Home INFO Направи хаос на интернет: Кортни Кардашијан објави фотографии од тајната венчавка

Направи хаос на интернет: Кортни Кардашијан објави фотографии од тајната венчавка

реклама:Лето во Банско

На официјалниот профил на Инстаграм, Кортни Кардашијан објави фотографии од тајната венчавка со нејзинот верени Травис Баркер.

– Ги најдов овие фотографии на телефонот. Некогаш во една далечна земја (Лас Вегас) во 2 часот по полноќ, по епска ноќ и малку текила, кралицата и нејзиниот згоден крал се осмелиле да отидат во единствената отворена капела со Елвис и се венчале (без дозвола). Со вежба до совршенство – напишала Кортни.

Извори блиски до парот рекоа дека ќе следат неколку раскошни свадбени прослави.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------