Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нашата битолчанка се замота со жива змија и го шокираше жирито во...

Нашата битолчанка се замота со жива змија и го шокираше жирито во „Ѕвездите на Гранд“

реклама:G Natural

Оние кои го следат талент шоуто „Ѕвездите на Гранд“ веќе го видоа неверојатното претставување на една од нашите учеснички Марија Груевска од Битола.

Таа на сцената се појави со секси креација и змија која постојано и беше околу струкот додека пееше.

Нормално дека сите ги остави без здив па успеа додека се во шок да освои и максимален број на гласови и да се пласира во следниот круг.

За оние кои го прошуштивте ова погледнете го во видеото подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------