Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Наташа Беквалац е цврсто решена да се ослободи од својот порок, овој...

Наташа Беквалац е цврсто решена да се ослободи од својот порок, овој пат бара и стручна помош

реклама:Велигден со Стаф

Пејачката Наташа Беквалац повторно реши јавно да го сподели својот проблем со порокот кој таа го има и обвој пат да побара стручна помош.

Имено Наташа долги години се мачи да ги откаже цигарите но никако не и успева велат нејзините блиски пријатели. Пејачката обидувајки се се префрлила на електронски но сега е решена тоа да го направи дефинитивно и да престане да пуши.

Таа веќе побарала стручна помош и се надева дека нејзиниот хит „Никотин“ од сега па натаму ќе го пее како непушач 🙂

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------