Home INFO Наташа Беквалац со ќерките ужива во Марбеља! Фановите воодушевени од фотографиите!

Наташа Беквалац со ќерките ужива во Марбеља! Фановите воодушевени од фотографиите!

реклама:G Natural

Пејачката Наташа Беквалац со своите ќерки во моментов ужива во Шпанија, од каде редовно објавува фотографии на социјалните мрежи.

Наташа објави неколку фотографии со постарата ќерка, Хана, а нејзините следбеници на Инстаграм беа воодушевени од сличноста на мајката и ќерката.

Многумина коментираа дека на фотографиите изгледаат како да се сестри!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------