Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Натегна хеланки, тренерка и бисери! Еве како изгледа Ријана по породувањето(фото)

Натегна хеланки, тренерка и бисери! Еве како изгледа Ријана по породувањето(фото)

реклама:Велигден со Стаф

Големата музичка ѕвезда и милионерка Ријана по два месеци откако се породи се појави во јавност а тоа не помина незабележано од папараците.

Пејаката во лежерен спортски изглед со хеланки и фатена коса била забележана како излегува од концерт на нејзиниот сопруг.

Откако нејзиниот партнер, раперот A$AP Rocky настапи, нејзините телохранители ја придружуваа зад сцената додека чека такси.

Ова не е прв пат познатата милијардерка да дојде да го поддржи таткото на нивното дете. Претходно овој месец Ријана се појави ненадејно на фестивалот Wireless каде A$AP Rocky настапи со нејзиното поранешно момче Крис Браун.

A$AP Роки и Ријана добија син на 13 мај.

– Ријана е добро. Тие се многу возбудени што станаа родители. Таа е веќе прекрасна мајка – рекол изворот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------