Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Не престануваат обвинувањата по снимката каде Пи Диди ја шутира во ходник...

Не престануваат обвинувањата по снимката каде Пи Диди ја шутира во ходник својата девојка (видео)

реклама:G Natural

Светот остана шокиран по објавената снимка од безбедносните камери како во 2017 ја напаѓа својата девојка Касандра „Кеси“ Вентура.

Тој по нивна расправија ја пресретнува во ходникот и ја шутира на подот и ја влече за коса враќајки ја назад во собата.

По реакциите од јавноста тој се извини на својот Инстаграм профил но ниту адвокатите на пејачката ниту јавноста не му поверуваа во искреноста.

“Бев згрозен кога го направив тоа. Сега ми се гади. Отидов и добив стручна помош. Бев на терапија, на рехабилитација. Морав да барам милост од Бог. Многу ми е жал”, рекол Комбс, според Би-би-си.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------