Home INFO Неверојатен скандал на погребот на Марина Туцаковиќ: Синот ја избламирал Цеца на...

Неверојатен скандал на погребот на Марина Туцаковиќ: Синот ја избламирал Цеца на најдрзок начин

реклама:G Natural

Марина Туцаковиќ е погребана денес во Белград. На погребот присуствуваа нејзините најблиски, меѓу кои Оливер Мандиќ, Карлеуша, Цеца, Јелена Карлеуша, Милан Калиниќ, Саша Матиќ..

Кога поворката стигнала до гробот, наводно Милан, синот на Марина им се обратил на Цеца Ражњатовиќ, Милан Калиниќ и Саша Матиќ и им забранил да се приближат до гробот на мајка му.

– Вие не приоѓајте на гробот, останатите можат – наводно кажал синот, поради што останатите присутни осталале во шок.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------