Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Никој не ја гледа косат, облините се доволни, коментираат фановите на Јелена...

Никој не ја гледа косат, облините се доволни, коментираат фановите на Јелена Карлеуша (фото)

реклама:Лето во Банско

Јелена Карлеуша не престанува да провоцира и да објавува фоторафии кои никого не оставаат рамнодушен но и со ки постојано е во медиумите.

Дека е брутално секси говорат и коментарите од фановите дека во иднина таа не мора ниту да се труди околу фризурата затоа што никој не ја забележува со оглед на облините во преден план и секси парчињата кои ги носи.

Дека тоа е така видете и сами…

View this post on Instagram

Beautiful hair day 💁🏼‍♀️✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------