Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Никогаш пожешка: Во змиски принт Јелена Карлеуша како секси змија отровница! (фото+видео)

Никогаш пожешка: Во змиски принт Јелена Карлеуша како секси змија отровница! (фото+видео)

18
реклама:Лето во Банско

И со овата објава на неколку фотографии и видео Јелена Карлеуша ги распамети своите следбеници на Инстаграм.

Во комбинација од змиски принт и секси поза таа повторно е број еден во порталите низ балканот…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------