Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нов скандал на Ана Николиќ: Наставничката ја исфрли надвор од групата на...

Нов скандал на Ана Николиќ: Наставничката ја исфрли надвор од групата на родители

реклама:Велигден со Стаф

Нема крај на скандалите кој секојдневно ги сервира пејачката Ана Николиќ.

Па откако јавно го обвинуваше својот поранешен сопруг Раста, се караше со менаџерот а последно и раскина со дечкото денеска веќе е вмешана во нова кавга.

По многуте непромислени коментари кои таа ги пишувала во групата каде што се сите родители на децата кој ја посетуваат предшколската установа каде што е нејзината ќерка Тара, таа едноставно била избришана т.е отстранета од страна на наставничката.

Но Ана не запира тука веднаш сите детали ги сподели на социјалните мрежи каде што дополнително се закани дека нема да ја пушта повеќе нејзината ќерка во таа установа:

-Значи ова е недозволиво… дури и училиштето ја блокира мајакта која е жртва на психичко малтретирање седум години. Многу убаво. Од денес Тара нема да оди во ова училиште кое поддржува татко нарко-дилер и конзуматор, ви благодарам и довидување, порача Ана.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------